HAKKIMIZDA


 / HAKKIMIZDA


Dentamax Tıp ve Bilişim Teknolojileri San ve  Tic. Ltd.Şti
olarak uzman kadrosu ile dental sektörde görüntüleme sistemleri ( Tomografi ,Panoramik, Panoramik sefalometrik, Rvg, Fosfor plak tarayıcısı) ile ilgili tüm cihazlara servis, bakım, kalibrasyon ve software güncelleme işlemleri için hizmet sunmaktadır.

 2014 yılında kurulan Dentamax Tıp ve Bilişim Teknolojileri San ve  Tic. Ltd.Şti genç, dinamik ve tecrübeli kadorosuyla yüksek teknolojiye yoğunlaşarak, dişhekimliği sektörünün önde gelen görüntüleme sistemlerini, dişhekimlerine sunmayı amaçlamaktadır. Dünyanın en önemli üreticilerinden birisi ve Samsung 'un çözüm ortağı olan Güney Kore'li Vatech' in ürünlerinin 2014 yılından itibaren servisini, 2016 yılı itibariyle Avrupanın en eski ve en tecrübeli radyoloji cihazları üreticilerinden İtalyan Villa Sistemi Medicali firmasının, İtalyan OEM medikal teknolojiler üreticisi  Nical SPA firmasının Smart Micro fosfor plak  tarayıcısının Türkiye distribütörlüğünü yapmaktadır.  

 Bilgi ve satış sonrası hizmete önem veren  Dentamax Tıp ve Bilişim teknolojik dental görüntüleme cihazları ile yoluna devam edecektir hem teknik personel hem de kullanıcılarına yönelik eğitim programlarıyla bilgi seviyelerini güncel tutmaya özen göstererek kaliteli, güvene dayanan ve etkili hizmetler sunmaya devam etmektedir.